Заробітна плата в області росте, але все ще суттєво відстає від середнього по країні » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Заробітна плата в області росте, але все ще суттєво відстає від середнього по країні

Автор: news_maker від 4-12-2012, 18:30, переглядів: 1 384

Заробітна плата в області росте, але все ще суттєво відстає від середнього по країні

Статистикою зафіксовано середню заробітну плату на Житомирщині за листопад – 2 485 грн. Це у 2,2 рази перевищує встановлений державою соціальний стандарт мінімальна зарплата – 1118 грн. Водночас, рівень оплати праці на Житомирщині суттєво відстає від середнього по країні. Цифри називає заступник начальника відділу статистики соціально-трудових відносин обласного статвідомства Світлана Шиманська: "Рівень оплати праці на Житомирщині був на 20% нижчим, ніж середній по Україні. В промисловості області заробітна плата складала 2785 грн., у будівельній галузі – 1968 грн. В середньому по області розмір заробітної плати зріс на 5% у порівнянні з попереднім місяцем ( і на 17% у порівнянні з жовтнем минулого року".

Також зі служби статистики повідомляють, що на 1 листопада заборгованість по зарплатах на Житомирщині складає 10 млн. 700 тисяч гривень. Це 1,2% від загального боргу по країні. В області найбільшими боржниками є підприємства транспорту та промисловості. 40 відсотків загальнообласного боргу - це частка економічно-активних підприємств.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: