На Житомирщині викрили підприємство, що ухилилося від сплати понад 4 млн. грн. податків » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині викрили підприємство, що ухилилося від сплати понад 4 млн. грн. податків

Автор: news_maker от 8-02-2018, 23:57, Переглядів: 487

На Житомирщині викрили підприємство, що ухилилося від сплати понад 4 млн. грн. податків

Як з'ясували правоохоронці, порушники українського законодавства минулого року не відображали в податковому та бухгалтерському обліках проведення фінансово-господарських операцій з низкою підконтрольних підприємців. Операції стосувалися придбання і реалізації сировини. Такі дії і дозволили спритникам ухилитися від сплати обов’язкових платежів. Під час санкціонованого судом обшуку на території підприємства виявлено та вилучено первинні бухгалтерські документи, два комп'ютерні системні блоки, один ноутбук, на якому знаходиться тіньова бухгалтерія, а також металевий сейф. В ньому виявлено чорнові записи, документи, печатки нерезидентів, велика кількість готівки в гривні та іноземній валюті. Всі інші обставини цієї вже кримінальної справи має з'ясувати досудове слідство.
Минулого року на Житомирщині працівники податкової міліції виявили 13 фактів ухилення від сплати податків, 11 з яких в особливо великих розмірах.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: