Три нагороди привезли з зимового чемпіонату України легкоатлети Житомирщини » Новини Житомира

Три нагороди привезли з зимового чемпіонату України легкоатлети Житомирщини

Автор: news_maker від 13-02-2018, 06:35, переглядів: 821

Золото в активі Василя Коваля, який першим подолав дистанцію три тисячі метрів з перешкодами. Дві срібні нагороди здобули вихованці кращого тренера країни минулого року бердичівлянина Ігоря Лонського. У стрибках у довжину Владислав Мазур показав результат 7 метрів 83 сантиметри та здобув срібну медаль Національної першості. Медаль такого ж ґатунку в активі і Віктора Лонського, який у стрибках у висоту подолав планку 2 метри 23 сантиметри.
"Наші хлопці посіли високі місця, здобули срібні нагороди, можливо результати трохи погіршилися адже і Владислав Мазур, і Віктор Лонський, провели ряд міжнародних змагань, але ці результати дають надію на вдалий літній сезон", – підсумував виступ своїх вихованців Ігор Лонський.

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщеннях проходив Сумах з 9 по 11 лютого.

Категорія: Спорт