Лікарні області отримали від благодійників дефібрилятори, медикаменти та дитячі ліжка » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Лікарні області отримали від благодійників дефібрилятори, медикаменти та дитячі ліжка

Автор: news_maker от 21-02-2018, 08:41, Переглядів: 743

Лікарні області отримали від благодійників дефібрилятори, медикаменти та дитячі ліжка

Допомогу отримала Обласна клінічна лікарня імені О.Ф. Гербачевського, обласний онкологічний диспансер, житомирські центральні міські лікарні №1 та №2 і дитяча міська лікарня. Гуманітарну підтримку надали міжнародні благодійні фонди, розповідає голова правління "Українського фонду благодійництва" Олеся Морозова:
"У нас укладено меморандум про співпрацю з благодійним фондом "Здорова нація". Також ми широко співпрацюємо з благодійним фондом "Ліга благодійників". "Ліга благодійників" нам надає завжди медрозхідники. Сьогодні вони надали нам бахіли та апарати для дефібрилятори. Благодійний фонд "Благо-Ц" нам передав дитячі ліжечка. Ми їх вже передали на будинок маляток і також маємо намір зробити екологічно чисту палату (тільки з дерева) в дитячій обласній лікарні".

Окрім того, лікарні області від благодійного фонду "Здорова нація" отримали по дві тисячі ампул препарату "Реналган". Його використовують в реанімаційних та хірургічних відділеннях для знеболення. Також обласна клінічна лікарня збагатилася чотирма дефібриляторами. Говорить головний лікар медзакладу Богдан Леськів:
"Залежно від комплектації, ціна такого апарата починається від 100 тисяч гривень. Всі апарати потрібні у першу чергу для відділень реанімації. В обласній лікарні на сьогоднішній день 76 реанімаційних ліжок. Зрозуміло, що бюджет області доволі потужний, але потребу перекрити не може. Тому нам таке обладнання, яке дає можливість відновити життя пацієнта, коли в нього зупиняється серце, є вкрай необхідним".

Наразі в обласній лікарні близько 15 дефібриляторів, але цієї кількості не достатньо, тому, за словами Богдана Леськіва, така благодійна допомога є дуже вчасною і необхідною.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: