На мосту, що веде до району Газопроводу, сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій автомобілю “Ford Sierra” їхав вулицею Волочаївською у напрямку Білопільської, як раптом не впорався з керуванням. З його пояснень, швидкість на спідометрі не перевищувала 70 км/год. Ярослав Онищук, начальник ВДАІ у м. Бердичеві: «Водій, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, не впорався із керуванням, вдарився об огородження, й автомобіль перекинувся. На даний час на водія буде складено адміністративний протокол за те, що він керував автомобілем у нетверезому стані і при цьому скоїв ДТП.» Разом із водієм у салоні знаходилася жінка, яка теж була дещо напідпитку. Обоє вони не постраждали, відбулися легким переляком. Автівка отримала значні механічні пошкодження. З місця пригоди її забрав евакуатор. Бердичівські даішники вкторе нагадують автолюбителям: сідати за кермо у нетверезому стані — вкрай небезпечно, оскільки це може призвести до трагічних наслідків.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...