На Житомирщині активізували свою діяльність шахраї, які намагаються ошукати підприємців » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині активізували свою діяльність шахраї, які намагаються ошукати підприємців

Автор: news_maker от 3-03-2018, 20:17, Переглядів: 905

На Житомирщині активізували свою діяльність шахраї, які намагаються ошукати підприємців

Про це повідомляє обласне Управління Фіскальної служби Аферисти телефонують керівникам та головним бухгалтерам підприємств від імені податківців і вимагають перерахувати гроші на певний рахунок.
"Головне управління Державної Фіскальної служби у Житомирській області звертає увагу, що останнім часом мають місце випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва Управління у Житомирській області вимагають кошти у представників бізнесу під різними приводами («надання допомоги АТО», «надання допомоги дитячому будинку», «вирішення питань» тощо", – зауважує завідуюча сектором Управління Ірина Дембіцька.

Керівництво обласного Управління фіскальної служби наполегливо радить підприємцям бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію. Також варто у випадку подібних пропозицій негайно повідомити поліцію та податкову інспекцію за місцем реєстрації підприємства.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: