Навчання в школах області та міста призупинено до 7 березня включно » Новини Житомира
 
 


Навчання в школах області та міста призупинено до 7 березня включно

Автор: news_maker від 5-03-2018, 13:10, переглядів: 1 015

Навчання в школах області та міста призупинено до 7 березня включно

5 березня в прес-центрі Житомирської міської ради заступник міського голови Сергій Кондратюк провів позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Розглянувши питання щодо доцільності відновлення навчально-виховного процесу в закладах освіти міста, члени комісії одноголосно вирішили продовжити обмежувальні заходи до 7 березня 2018 року, як було визначено протокольним рішенням комісії від 2 березня 2018 року №7.

Нагадаємо, 2 березня члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій одноголосно прийняли рішення «Про обмеження споживання природного газу в Житомирі».

Цього ж дня міський голова Сергій Сухомлин підписав розпорядження «Про призупинення освітнього процесу», яким із 3 по 7 березня освітній процес в навчальних закладах міста Житомира було тимчасово призупинено.

Також, продовжити призупинення навчального процесу до 7 березня включно у навчальних закладах Житомирщини, які для опалення використовують природний газ, вирішили на обласній комісії з питань ТЕБ та НС зранку 5 березня 2018 року.

«Немає доцільності відновлювати навчально-виховний процес на 2 дні. Тим більше, якщо і епідеміологічна ситуація ще не унормувалася. Якщо якийсь заклад має нагальну потребу у відновленні навчання – може відновити навчальний процес», – пояснив керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, за минулий тиждень в області на ГРВІ захворіли 9,5 тис. осіб, із них 65% – діти. Перевищення епідпорогу складає 12%. Тому доцільно буде продовження карантинних заходів.

Рішення про про призупинення навчального процесу до 7 березня обласна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла одноголосно, проте на місцях мають визначитися, враховувати ці рекомендації чи ні.

Навчання в школах області та міста призупинено до 7 березня включно
Навчання в школах області та міста призупинено до 7 березня включно

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: