Сергій Сухомлин та директор Житомирського картонного комбінату підписали Меморандум про співпрацю » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Сергій Сухомлин та директор Житомирського картонного комбінату підписали Меморандум про співпрацю

Автор: news_maker от 21-03-2018, 09:20, Переглядів: 795

Сергій Сухомлин та директор Житомирського картонного комбінату підписали Меморандум про співпрацю

20 березня, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин та Генеральний директор ТОВ «Житомирський картонний комбінат» Олег Карпека підписали Меморандум про соціально - колективну відповідальність та співпрацю.

«В першу чергу, хочу подякувати керівництву ТОВ «Житомирський картонний комбінат», одного з бюджетоутворюючих підприємств Житомира, за ініціативу у підписанні Меморандуму. Підприємство не лише сплачує податки в бюджет міста, створює можливості для отримання працівниками гідної заробітної плати, але й виступило з такою важливою ініціативою як підписання Меморандуму з містом щодо соціальної відповідальності. Це приклад підприємства, яке опікується не лише отриманням прибутку, але й бере на себе значну соціальну відповідальність», - зазначив міський голова.

«За 10 років нам вдалося створити команду, в рази збільшити кількість і якість продукції, яка виробляється на комбінаті. Це продукція екологічно чиста, дійсно - європейського зразка. Більше 700 працівників ТОВ «Житомирський картонний комбінат» отримують заробітну плату більше 9 000 грн. На сьогодні підприємство сплачує в бюджет міста близько 60 млн. грн щороку. Близько 30 млн. євро складають іноземні інвестиції у підприємство. Картонний комбінат активно розвивається, ми постійно удосконалюємо його. У 2004 році, коли доводилося ходити із парасолькою по цехах, навіть не уявляв собі, що ми зможемо досягти такого рівня. Але будь-який бізнес неможливий без людей», - сказав Олег Карпека, генеральний директор ТОВ «Житомирський картонний комбінат».

«Корпоративно-соціальна відповідальність - це активна співпраця між підприємством, громадою та владою» - переконаний Вадим Ліскі, комерційний директор ТОВ «Житомирський картонний комбінат».

Довідково: Меморандум про соціально-колективну відповідальність та співпрацю між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та ТОВ «Житомирський картонний комбінат» передбачає об’єднання зусиль для поліпшення інфраструктури, екологічного стану міста, налагодження ефективного діалогу між владою, бізнесом та громадою. У зв’язку з цим, Сторони домовилися співпрацювати в напрямку реалізації пріоритетів соціально-економічного, інфраструктурного розвитку житлових кварталів, що знаходяться в районі майдан Станишівський в м.Житомирі, його благоустрою та озеленення; для формування пріоритетів соціально-економічного, інфраструктурного розвитку Мікрорайону створити постійно діючу ініціативну групу з числа його мешканців.

Зобов’язання виконавчого комітету Житомирської міської ради передбачають спільну реалізацію пріоритетів соціально-економічного, інфраструктурного розвитку Мікрорайону, його благоустрою та озеленення; враховувати думку громадськості у реалізації заходів щодо соціально-економічного та інфраструктурного розвитку Мікрорайону тощо.

Серед зобов’язань ТОВ «Житомирський картонний комбінат»: дотримуватись норм чинного законодавства України стосовно викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, не перевищувати їх допустимі норми; не здійснювати розширення своєї виробничої діяльності за рахунок існуючих зелених насаджень Мікрорайону; підтримувати соціальні ініціативи громадських організацій, що спрямовані на задоволення інтересів та потреб мешканців Мікрорайону тощо.

Сергій Сухомлин та директор Житомирського картонного комбінату підписали Меморандум про співпрацю
Сергій Сухомлин та директор Житомирського картонного комбінату підписали Меморандум про співпрацю
Сергій Сухомлин та директор Житомирського картонного комбінату підписали Меморандум про співпрацю

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: