Як підписати декларацію з лікарем? » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Як підписати декларацію з лікарем?

Автор: news_maker от 30-03-2018, 15:19, Переглядів: 876

Як підписати декларацію з лікарем?

КРОК ПЕРШИЙ – ВИЗНАЧІТЬСЯ З ЛІКАРЕМ
Найпростіший варіант – Ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами. Якщо ж такого лікаря Ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини або поліклініці, яка підходить Вам географічно. Інформацію про лікарів можна отримати безпосередньо в реєстратурі.

КРОК ДРУГИЙ – ПІДПИШІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ
Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали.
Декларація підписується безстроково, тобто Вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо Ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, ви зможете зробити це.
Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем - Ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж Ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати Вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів.
Лікар внесе Ваші дані в систему.

Важливо: декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде Вам СМС - повідомленням. Якщо ж у Вас немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує Ваші документи, щоб долучити їх до декларації.
Потім лікар роздрукує декларацію, яку Ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у Вас), – і з цього моменту Ви можете звертатись до лікаря.
На випадок відпустки або хвороби у Вашого лікаря має бути заміна — інший лікар первинної ланки або черговий заклад первинної медичної допомоги. Якщо Вам знадобиться допомога, а Ви знаходитесь в іншому місті, звертайтесь до найближчого закладу первинної медичної допомоги.

Один лікар може обслуговувати максимум 2 тисячі пацієнтів. Тож якщо Ви впевнені, що знайшли хорошого лікаря – укладайте декларацію.
Інформацію щодо структурних підрозділів ЦПМСД можна переглянути тут. (завантажити додаток)
Обрати лікаря житомирянам допоможе сайт http://likar.center/.

Як підписати декларацію з лікарем?

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: