Центральний стадіон «Полісся» вже готовий на 60% » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Центральний стадіон «Полісся» вже готовий на 60%

Автор: news_maker від 31-03-2018, 01:28, переглядів: 937

Центральний стадіон «Полісся» вже готовий на 60%

З наступного тижня розпочнуться роботи із залиття свайного поля для накриття.

«На сьогодні стадія готовності об’єкта близько 60%. Коли ти дивишся на стадіон, то думаєш – де там 60%? Але є багато робіт, яких візуально не видно, але їх необхідно зробити. Вже з наступного тижня, ми почнемо заливати свайне поле для накриття, через днів 10 розпочнемо робити підігрів поля, а далі вже підуть роботи, які буде візуально видно і всі зрозуміють, що це не просто слова, а реально можна здати у цьому році об’єкт», – сказав Ігор Гундич.

Також він нагадав, що за ініціативи Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка вперше на Житомирщині пройшло виїзне засідання бюджетного комітету.

«Голова комітету Андрій Павелко – людина футбольна. Він голова Федерації футболу України і я був би не господарем області, якби не завів би його на цей об’єкт і не повідомив про 25 млн грн, які необхідні для накриття поля. 5 тисяч глядацьких місць будуть накриті. Я неодноразово відвідував футбольні матчі у Коростені. В осінь, у дощ, почуваєш себе некомфортно. Мені пропонували віп-ложу, але я не хочу там сидіти, коли всі люди мокнуть на вулиці. Після цього я вирішив, що всі трибуни на нашому стадіоні будуть накриті для комфорту людей», – сказав Ігор Гундич.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: