Збірна Житомирського району ФК «Сокіл» перемогла ФК «Малин» » Новини Житомира

Збірна Житомирського району ФК «Сокіл» перемогла ФК «Малин»

Автор: news_maker від 23-04-2018, 12:30, переглядів: 1 021

21 квітня на стадіоні смт Новогуйвинське за присутності понад 200 глядачів пройшов видовищний та результативний матч за участі збірної району ФК «Сокіл».

Матч пройшов за повної ігрової та територіальної переваги нашої команди. Вже в першому таймі «соколята» забили у ворота суперника чотири «сухих» м'ячі: Андрій Зінчук оформив дубль, ще по разу відзначилися Олександр Свєста та Богдан Мосійчук.

У другому таймі довершили розгром суперника голи граючого тренера Андрія Островського зі штрафного та влучний удар головою Олександра Пруса.

6:0 - остаточний рахунок зустрічі - і збірна Житомирського району робить впевнений крок до чвертьфіналу Кубка області!

На жаль, не обійшлося без травм: ще в першому таймі, через пошкодження спини, покинув поле один з найактивніших гравців ФК «СокІл» у першому таймі, автор першого голу у ворота «малин чан» Олександр Свєста. А в другому таймі, тільки вийшовши на заміну, зазнав серйозного пошкодження руки Вадим Назаренко.

Результат гри: «Сокіл» (Житомирський р-н) – ФК «Малин» – 6:0.

Голи О. Свєста (22), Б. Мосійчук (36), А. Зінчук (25, 40), О. Прус (67), А. Островський (79).

Категорія: Фото / Спорт