ФК «Полісся» здобув перемогу у домашньому матчі із чернівецькою «Буковиною» » Новини Житомира

ФК «Полісся» здобув перемогу у домашньому матчі із чернівецькою «Буковиною»

Автор: news_maker від 30-04-2018, 22:16, переглядів: 1 294

Матч проходив, 27 квітня, у місті Новоград-Волинський на стадіоні «Аванагард».

Матч закінчився рахунком 2:1 на користь ФК «Полісся». Вболівав за житомирську команду і голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Наша перемога - ФК «Полісся»! 2:1 у грі з чернівецьким ФСК «Буковина». Чекаю від команди більшого. Результатом задоволений, грою - ні. Знаю, що ви можете», – сказав Ігор Гундич.

Голи: Дячук – 62 хвилина (ФК «Полісся») , Шишигін – 77 хвилина (ФСК «Буковина», Шаврін – 89 хвилина (ФК «Полісся»).

Час матчу: 90 хвилин основного часу та 4 додаткові хвилини.

Арбітри матчу: головний – Сергій Задиран (Київська обл.), асистенти - Олександр Лапицький, Олег Парасунько(обидва Київ), 4-й арбітр – Павло Дубровець (Житомир).

Категорія: Фото / Спорт