Депутати звернулись до Мінекології за коштами на будівництво очисних споруд у Бердичеві » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Депутати звернулись до Мінекології за коштами на будівництво очисних споруд у Бердичеві

Автор: news_maker от 5-06-2018, 22:59, Переглядів: 463

Депутати звернулись до Мінекології за коштами на будівництво очисних споруд у Бердичеві

Депутати обласної ради звернулися до Міністерства екології та природних ресурсів України за фінансовою підтримкою для будівництва очисних споруд у м. Бердичеві. Відповідне звернення до профільного міністерства депутатський корпус прийняв на черговій 16-й сесії обласної ради, яка відбулась 31 травня.

Депутати занепокоєні станом очищення стічних вод м. Бердичева, погіршенням екологічної ситуації в басейні р. Гнилоп’ять і санітарно-епідеміологічної ситуації в місті, та зростанням внаслідок цього соціальної напруги серед населення.

У зверненні зазначається, що у 2012 році продовжено реконструкцію міських очисних споруд, будівництво яких розпочиналось ще наприкінці минулого століття і згодом було припинено. Але без державної підтримки, лише за рахунок коштів місцевих бюджетів та екологічних фондів здійснити спорудження важливого для міста об’єкта неможливо.

Тому депутати звернулись з проханням розглянути питання виділення 70 млн грн на будівництво очисних споруд у м. Бердичеві.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: