Пільговиків області обіцяють возити безкоштовно, поки сільські ради не приймуть відповідні рішення » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Пільговиків області обіцяють возити безкоштовно, поки сільські ради не приймуть відповідні рішення

Автор: news_maker от 6-06-2018, 14:23, Переглядів: 401

Пільговиків області обіцяють возити безкоштовно, поки сільські ради не приймуть відповідні рішення

До тих пір, поки органи місцевого самоврядування не приймуть рішення про відшкодування проїзду пільговиків – перевізники перевозитимуть їх безкоштовно.

Про це сказав сьогодні, 6 червня, заступник голови ОДА Олексій Ясюнецький під час зустрічі з перевізником та пільговиками.

«Пільга для родин загиблих забезпечується безумовно та безвідмовно. Що стосується інших пільгових категорій – наразі це питання «лежить на плечах» органів місцевого самоврядування. Зараз ми складаємо графік проведень сесій в сільських радах, які ще не прийняли рішення про відшкодування проїзду, та будемо відвідувати разом і переконувати депутатів прийняти рішення. Весь цей час, поки немає рішень, перевізник зобов’язаний собі у збиток забезпечувати пільгу», – сказав Олексій Ясюнецький.

Також він звернувся до пільговиків і закликав їх відвідувати сесії сільських рад.

Крім цього, в управлінні дорожнього будівництва та інфраструктури повідомили, що відповідне доручення, щодо безкоштовного перевезення пільговиків буде доведене до відома усіх перевізників.

Нагадаємо, нещодавно Житомирська ОДА прийняла рішення підготувати звернення до органів місцевого самоврядування щодо забезпечення пільгового проїзду пасажирів.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: