Сьогодні прийняли бюджет Житомира на 2013 рік » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Сьогодні прийняли бюджет Житомира на 2013 рік

Автор: news_maker від 27-12-2012, 20:41, переглядів: 1 639

Сьогодні прийняли бюджет Житомира на 2013 рік

914,2 млн.грн. – такий обсяг міського бюджету ухвалили депутати міської ради сьогодні, 27 грудня 2012 року, на сесії міської ради.

У 2013 році збільшиться фінансування таких галузей, як освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, культура, фізична культура та спорт, житлово-комунальне господарство. Зокрема, бюджетом 2013 року передбачено зростання заробітної плати на 5-7%. У галузі освіти вперше бюджетом передбачено придбання спортивного обладнання. Якісно на рівні минулого року забезпечуватимуться виконання натуральних норм харчування (80-88%) учнів 1-4 класів та вихованців садочків. В бюджеті наступного року враховано кошти на виплату допомоги на оздоровлення медичним працівникам, яка була вперше запроваджена цьогоріч. На 30% збільшено видатки на медикаменти та продукти харчування, уперше враховано кошти на придбання лікувального харчування для хворих на фенілкетонурію. Передбачено також кошти на придбання та утримання соціального таксі.

За рекомендацією бюджетної комісії також спрямовано 7,6 млн.грн. на погашення залишку кредиту ТТУ, взятого у 2007-2008 рр. на виплату заробітної плати.

«7,6 млн.грн. ми спрямували на погашення кредитного ярма ТТУ. Ми його погасимо уже в січні 2013 року. Кредиту в ТТУ не буде», – повідомив міський голова Володимир Дебой.

Нагадаємо, міська рада 6 скликання отримала «у спадок» 16,6 млн.грн. кредиту, із яких 13,6 – на виплату заробітної плати ТТУ. Нині кредит ТТУ зменшено майже вдвічі – з 13.6 млн.грн. до 7,6 млн.грн. Вже у січні 2013 року кредит підприємства буде повністю ліквідовано. Близько 3 млн.грн. лише на відсотках без погашення самого кредиту сплачувалося в рік. «Тепер же замість сплати відсотків за користування кредиту, ці кошти ми зможемо спрямовувати на статутний фонд, чим «оздоровлювати» підприємство», – підкреслив Володимир Дебой.

На черговій сесії у 2013 році прийматимуть бюджет розвитку та фонд охорони природи. Таким чином загальний обсяг міського бюджету з урахуванням останніх двох становитиме близько 1 мільярда гривень.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: