Поліція Житомирщини запрошує молодь у лави «Юних вартових правопорядку» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Поліція Житомирщини запрошує молодь у лави «Юних вартових правопорядку»

Автор: news_maker от 11-06-2018, 14:01, Переглядів: 725

Поліція Житомирщини запрошує молодь у лави «Юних вартових правопорядку»

11 червня 2018 року Головне управління Нацполіції в Житомирській області оголошує новий проект - «Спілка юних вартових правопорядку Житомирщини». До відомчої молодіжної організації, що займатиметься поширенням правових знань серед однолітків та загалом допомагатиме ювенальним поліцейським, увійдуть кандидати, які пройдуть попередній конкурсний відбір і підготовчий курс від практикуючих фахівців. Термін подачі анкет усіх бажаючих – до 11 липня 2018 року.

Як прокоментував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лисогор, проект відомчої молодіжної організації «Спілка юних вартових правопорядку Житомирщини» - це ідея створення повноцінного загону наших юних помічників з превентивної роботи, згуртування підлітків і молодих людей навколо правознавчих питань, а також залучення з їх допомогою до правових знань якнайбільшої кількості неповнолітніх жителів нашого регіону.

Відтак до відомчої Спілки запрошуються хлопці та дівчата віком від 14 до 18 років. Для участі усім бажаючим слід заповнити анкету (https://goo.gl/NPJjBU) та надіслати її на електронну адресу childs_polise@ukr.net. Термін подачі анкет з 11.06.2018 до 11.07.2018.

Наступним етапом конкурсного відбору для кандидатів стануть оцінка фізичної підготовки та співбесіда з діючими поліцейськими. На фініші кандидатів чекає урочиста посвята у юні вартові правопорядку Житомирщини.

– Від цього моменту з повноправними учасниками Спілки ми плануємо провести початкові правознавчі курси, до яких залучимо практикуючих фахівців різних служб поліції регіону. Окрім того, спілчани знайомитимуться з діяльністю поліцейських під час екскурсій у структурні підрозділи. А ще на них чекають заняття з техніки самозахисту. По завершенню курсів юні вартові правопорядку залучатимуться до безпосередньої роботи із однолітками, ділитимуться набутим досвідом і проводитимуть за їх участі профілактичні, пізнавальні та інші заходи, - прокоментувала начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: