Сьогодні у Житомирі на вул.Б.Тена водій автомобіля Ford заблокував рух громадського транспорту не правильною парковкою. Люди намагалися зрушити авто з місця, але всі спроби були безуспішні. У стані афекту пасажири трамваю почали бити машину. Були варіанти навіть перевернути або спалити авто, але найсмішніше, що водій повернувся з прогулянки навіть не вибачився перед пасажирами і водіями трамваїв, які втомилися його вже чекати, він просто сів в авто і поїхав.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...