Одне з відділень обласної дитячої лікарні отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Одне з відділень обласної дитячої лікарні отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Автор: news_maker від 19-06-2018, 18:45, переглядів: 626

Одне з відділень обласної дитячої лікарні отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Обласна дитяча лікарня – це вже другий в області лікувальний заклад, який отримав відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

Відзнаку від Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК) лікарня отримала сьогодні, 19 червня.

«Найголовніше для нас – безпека пацієнтів, кожен із них повинен бути впевненим, що отримає в лікарні якісну допомогу. Заклад працює в цьому напрямку за відповідним планом, тож сподіваємось на те, що до кінця року ще чотири відділення також отримають цей почесний статус та відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта», - зазначив головний лікар лікарні Юрій Довгополий.

Відділення має 17 палат, розгорнуто 35 ліжок. За рік у відділенні проліковується до 900 діток, не лише недоношених, а й з проблемами, що виникають у новонароджених.

Тут створені усі умови для комфортного перебування дитини та матері. На кожні чотири палати є санітарна кімната, де мами можуть провести необхідні гігієнічні процедури тощо. Є й палати з умовами покращеного перебування матері та дитини, з окремим санвузлом. Крім того, жінки отримують повноцінне харчування, а також можуть розігріти продукти у їдальні.

Колектив відділення робить усе можливе, аби забезпечити нашим пацієнтам якісне лікування та створити комфортні умови перебування як для дитинки, так і для матері. І, безумовно, надзвичайно важливим для нас є забезпечення санітарно-гігієнічного супроводу на сучасному європейському рівні.Одне з відділень обласної дитячої лікарні отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»
Одне з відділень обласної дитячої лікарні отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

Категорія: Новини / Відео / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: