7 тисяч гривень для онкохворих дітей зібрали організатори благочинного аукціону "Зимова казка" » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

7 тисяч гривень для онкохворих дітей зібрали організатори благочинного аукціону "Зимова казка"

Автор: news_maker от 2-01-2013, 17:16, Переглядів: 1319

7 тисяч гривень для онкохворих дітей зібрали організатори благочинного аукціону "Зимова казка"

Акцію провели напередодні нового року: учасники аукціону зібралися в обласному драмтеатрі подивитися виставу, підготовлену акторами-волонтерами спеціально для благодійного заходу. Вхідні квитки стали пожертвами на добру справу. Тепер на зібрані кошти будуть закуплені різдвяні подарунки, і 5 грудня їх привезуть до онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, де на лікуванні знаходяться 30 дітей. Про свої бажання вони написали заздалегідь в листах до Діда Мороза. Подарунки будуть закуплені у відповідності до цих побажань:

"Оскільки ми живемо в час високих технологій, наші діти дуже розвинені, і, ось, вони бажають собі у подарунки флешки, модеми до комп'ютерів, Wi Fi роутери. Вони мріють про веб-камери, навушники якісь дуже сучасні, колонки потужні – ось такі, в основному, подарунки замовляли " – зауважила голова правління благодійного фонду "Всесвiт за майбутне" Юлія Толмачова.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: