Сьогодні в житомирському Гідропарку традиційно відзначають християнське свято Хрещення Христове. У міському гідропарку на дорослому пляжі вирізали велику ополонку у формі хреста. Пірнати в ополонку почали з раннього ранку, коли ще було темно. Для тих хто купається були встановлені спеціальні намети, де можна зігрітися і переодягнутися. Протягом усього дня за безпекою житомирян будуть спостерігати рятувальники. Офіційні заходи почалися о 8 годині ранку. Воду освячували священики УПЦ Московського патріархату з Преображенського собору в Житомира на чолі з батьком Никодимом. Також на освячення були присутні: Мер Житомира Володимир Дебой, його заступники, секретар міськради Наталія Леончеко, кілька депутатів-регіоналів, начальник управління охорони здоров'я Віктор Борщівський, начальники управлінь та інші. До речі, чиновники обласної адміністрації проігнорували запрошення мера Дебоя на святкування Хрещення в гідропарку. Нікого з обласних чиновників не було. Мер Житомира Володимир Дебой, сказав, що поки ще не поринав Водохресну ополонку, але до кінця дня обов'язково це зробить.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...