Житомирянка здобула золоту медаль Всесвітньої літньої Гімназіади » Новини Житомира

Житомирянка здобула золоту медаль Всесвітньої літньої Гімназіади

Автор: news_maker від 26-06-2018, 12:31, переглядів: 679

25 червня, заступник міського голови Вікторія Краснопір привітала житомирянку Тетяну Ященко із досягненнями на міжнародних змаганнях.

Тетяна здобула золоту медаль Всесвітньої літньої Гімназіади в місті Марракеші (Королівство Марокко). Житомирянка перемогла у змаганнях в груповій гонці на 60 кілометрів Гімназіади.

Вікторія Краснопір зауважила, що житомиряни можуть пишатися своїми земляками, які прославляють Житомир в Україні та за її межами.

«Ми пишаємося Вашими спортивними результатами на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Чергові тріумфи житомирських спортсменів вселяють почуття гордості за наше місто та його його талановитих мешканців. Житомирська міська рада, її виконавчі органи всіляко сприяють створенню належних умов для занять фізичною культурою і спортом широких верств населення, розвитку житомирського спорту. Бажаю Вам, Тетяно, спортивних висот і перемог!», - зазначила Вікторія Краснопір.

Також посадовець привітала та подякувала за виховання спортсменки її тренеру- викладачу ДЮСШ «Колос» Михайлу Столяру.

Українська збірна здобула 112 медалей на ХVІІ Всесвітній літній Гімназіаді, посівши перше місце у медальному заліку. На рахунку спортсменів - 39 золотих, 39 срібних та 34 бронзові медалі. Спортивні змагання проходили з 2 до 9 травня в місті Марракеші (Королівство Марокко).

У змаганнях брали участь більш як 100 українських спортсменів-школярів віком 14-17 років. Вони доводили свою першість у 17 видах спорту. Загалом у змаганнях взяли участь близько 4 тис спортсменів з усього світу.

Категорія: Новини