Вже 33 ОТГ Житомирщини передбачили у бюджетах кошти на пільговий проїзд » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Вже 33 ОТГ Житомирщини передбачили у бюджетах кошти на пільговий проїзд

Автор: news_maker от 27-06-2018, 23:19, Переглядів: 333

Вже 33 ОТГ Житомирщини передбачили у бюджетах кошти на пільговий проїзд

Органи місцевого самоврядування області дослухаються до звернення голови ОДА Ігоря Гундича і передбачають відповідні видатки на забезпечення пільгового перевезення. Упродовж цього тижня ще 5 об’єднаних територіальних громад області передбачили кошти на перевезення пільгових категорій населення на загальну суму 261 тис. грн.

Про це повідомили голови ОТГ сьогодні, 27 червня, за результатами сесій.

Зокрема, рішення про виділення та відшкодування перевезення пільгових категорій громадян прийняли під час сесій у Корнинській, Андрушківській, Квітневій, Попільнянській та Високівській ОТГ. Компенсовувати перевізникам проїзд за пільговиків розпочнуть уже з липня-серпня цього року.

Таким чином вже 33 ОТГ, 19 районів та 4 міста обласного значення виділили кошти за пільгове перевезення жителів Житомирщини.

За інформацією департаменту фінансів, на це у місцевих бюджетах передбачено 20 млн 253 тис. грн, з яких перераховано 10 млн 178 тис. грн.

Нагадаємо, що за дорученням голови ОДА Ігоря Гундича, такі рішення мають бути прийняті до кінця серпня. Також керівник області закликає громадськість бути активною та брати участь у сесіях, аби у разі необхідності переконувати представників громад та районів у необхідності прийняття такого рішення.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: