Малинський спортсмен здобув бронзу на Чемпіонаті України з плавання в ластах » Новини Житомира

Малинський спортсмен здобув бронзу на Чемпіонаті України з плавання в ластах

Автор: news_maker від 29-06-2018, 14:34, переглядів: 1 252

З 19 по 23 червня в басейні «Купава» міста Бровари Київської області пройшли змагання чемпіонату України 2018 року з плавання в ластах серед юнаків, в яких взяла участь команда Житомирської області.

Житомирщину на них представляв спортсмен Малинського Спортивного клубу «Оазис», кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко.

Михайло став бронзовим призером в складі змішаної естафетної команди 4 х 100 м плавання в біластах. На інших дистанціях в особистому заліку він показав результати в десятці кращих, зокрема, був восьмим в плаванні в біластах на 50 м та дев’ятим в пірнанні на 50 м і 100 м в біластах.

В планах спортсмена виконання нормативу майстра спорту України з підводного спорту в наступному сезоні.

Категорія: Спорт