З початком 2013 на Житомирщині запроваджено новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

З початком 2013 на Житомирщині запроваджено новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно

Автор: news_maker від 9-01-2013, 15:23, переглядів: 1 470

З початком 2013 на Житомирщині запроваджено новий порядок реєстрації прав на нерухоме майно

Віднині реєстрація прав проводиться державними реєстраторами, які перебувають у підпорядкуванні регіональних підрозділів Міністерства юстиції. Про тих громадян, яких стосуються законодавчі нововведення, розповідає керівник реєстраційної служби Житомирського міського Управління юстиції Сергій Сечин.

"Це громадяни, які здали в експлуатацію об’єкт нерухомого майна – новозбудовані об’єкти – все, що стосується об’єктів нерухомого майна, які з початку нового року здані і прийняті в експлуатацію через Інспекцію державного архітектурного будівельного контролю. А також громадяни, які мають у власності гаражі, садові чи дачні будинки в межах своїх кооперативів чи товариств. Та громадяни, які внесли до статутного капіталу свою нерухомість"

Також до новоствореної реєстраційної служби мають звернутися громадяни, що отримали право власності на житло у відділах приватизації державного житлового фонду. Щодо реєстрації прав на продану нерухомість, то цим тепер займаються нотаріуси.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: