Вже вдруге з початку року прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження стосовно підприємства "Житомирський облавтодор" » Новини Житомира
 
 


Вже вдруге з початку року прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження стосовно підприємства "Житомирський облавтодор"

Автор: news_maker від 10-01-2013, 12:52, переглядів: 1 668

Вже вдруге з початку року прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження стосовно підприємства "Житомирський облавтодор"

Як встановили наглядачі законності, у цій установі неправомірно визначили переможцями торгів щодо закупівлі технічної солі та продуктів нафтопереробки два приватні підприємства. Такі порушення законодавства про державні закупівлі, на думку працівників прокуратури, призвели до заподіяння збитків на загальну суму понад 650 тисяч гривень. Також у підприємстві "Житомирський облавтодор" у порушення Господарського та Цивільного кодексів України, не проведено вчасно позовну роботу по 46 дебіторах. Результат такого ігнорування законодавства – матеріальна шкода державному підприємству на суму понад півтора мільйони гривень.

Варто додати, що попереднє кримінальне провадження стосовно підприємства "Житомирський автодор" було зареєстроване за порушення закону при закупівлі автодорожнього комплексу.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: