Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі

Автор: news_maker от 20-07-2018, 11:17, Переглядів: 644

Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі

19 липня на базі нового навчально-тренувального комплексу 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир вперше відбулися змагання серед пожежно-рятувальних підрозділів області «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge». У ньому взяли участь 28 команд, а це близько 140 рятувальників, які змагалися в індивідуальних та командних естафетах.

Наприклад у індивідуальному конкурсі учасник виконував 5 послідовних вправ. Пожежний, у повному бойовому спорядженні та апараті на стисненому повітрі для захисту органів дихання і зору, якнайшвидше здіймався по драбині у вікно третього поверху навчальної вежі, де за допомогою рятувальної мотузки піднімав із землі наверх 20-кілограмове навантаження. Далі спускався донизу та сильними ударами важкого молота пересував по рейках 72-кілограмову металеву конструкцію.

Виконавши ці вправи, він пробігав імпровізовану смугу перешкод із піногенераторів, брав водяний ствол під тиском та долав зворотну 20-ти метрову дистанцію у вигляді зачинених дверей, після чого мав влучно поцілити струменем води у мішень.

У заключній частині першого етапу змагань учасник проводив евакуацію потерпілого із небезпечної для життя зони. 80-кілограмовий манекен, що максимально відтворював параметри будови тіла людини, йому необхідно було протягнути 30 метрів, рухаючись до фінішу спиною.

За неналежне виконання вправ додавалися штрафні секунди.

Крім фізичної витривалості, найважче у змаганнях – це виконання вправ у засобах захисту органів дихання. Але саме з такими навантаженнями у темряві та задимленому середовищі ланці газодимозахисників у складі чотирьох рятувальників доводиться працювати в реальних умовах пожежі. Й при цьому докладати максимум зусиль для порятунку потерпілих. Саме ці командні якості вони демонстрували на другому етапі, працюючи у складі ланки в задимленому приміщенні.

За результатами змагань кращою визнана ланка газодимозахисної служби 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Житомир, другими стали господарі спортивної бази – вогнеборці 3-ї ДПРЧ м. Житомир, на третьому місці – бійці аварійно-рятувальної частини обласного центру.

В індивідуальному забігу найсильнішим визнаний пожежний-рятувальник Сергій Пашинський (2 ДПРЧ м. Житомир), друге місце посів Андрій Кучерук із м.Малин та третій результат показав овручанин Сергій Літвінов.

Змагання «Firefighter Combat Challenge» були започатковані у США в 1974 році в якості пілотного проекту з визначення рівня фізичної придатності претендента на здобуття професії пожежного. За короткий термін часу вони себе виправдали та отримали зелене світло на постійне використання. Змагання отримали шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними. Такі вправи розвивають у пожежних-рятувальників не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчають оперативно орієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної події та прийняти вірне рішення в екстремальній ситуації.Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі
Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі
Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі
Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі
Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі
Найкращого пожежного-рятувальника області визначили у Житомирі

Категорія: Новини, Відео, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: