Водоканали області мають достатньо запасів хлору » Новини Житомира
 
 


Водоканали області мають достатньо запасів хлору

Автор: news_maker від 25-07-2018, 11:20, переглядів: 758

Водоканали області мають достатньо запасів хлору

Водоканали у містах обласного значення та м. Житомир мають достатньо запасів хлору і ситуація повністю контрольована. Водночас підприємства продовжують шукати альтернативні рішення для очищення води.

Про це йшлося під час позачергового засідання обласної комісї з питань ТЕБ та НС 24 липня, за участю заступника голови ОДА Олексія Ясюнецького.

Нещодавно Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомив, що виробництво рідкого хлору в Україні відновлено, а також паралельно йдуть поставки хлору з Румунії.

За інформацією заступника директора департаменту регіонального розвитку – начальника управління ЖКГ ОДА Тетяни Вареми, у результаті співпраці із Румунією вже завезли першу партію хлору і КП «Бердичівводоканал» отримав 1 тонну. Ще 4 тонни невдовзі доставлять на КП «Житомирводоканал». Таким чином на водоканалах міст обласного значення та Житомира зберігається достатньо запасів хлору, які використовуватимуть для очищення води.

Наразі підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Житомирщини продовжують шукати інші варіанти для процесу знезараження питної води. Так, у м. Коростень розробили проект щодо переоснащення водоканалу для можливості використання гідрохлориду, що є альтернативою для очищення води.

Водоканали області мають достатньо запасів хлору
Водоканали області мають достатньо запасів хлору

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: