У ситуацію щодо заборгованості із зарплати в Облавтодорі втрутився голова ОДА » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У ситуацію щодо заборгованості із зарплати в Облавтодорі втрутився голова ОДА

Автор: news_maker от 27-07-2018, 13:26, Переглядів: 375

У ситуацію щодо заборгованості із зарплати в Облавтодорі втрутився голова ОДА

Працівники Облавтодору не мають сидіти по 3-4 місяці без заробітної плати, навіть якщо підприємство має податкові борги та штрафи. Тому вже у вівторок, 31 липня, Ігор Гундич зустрінеться із представниками Облавтодору, аби визначитися із подальшими спільними діями.

На цьому наголосив керівник області 25 липня, виїхавши на місце мирної акції з перекриттям руху.

«Ви знаєте: я завжди на боці людей, бо за будь-якої ситуації ставлю себе на їх місце. Звичайні працівники не мають страждати фінансово через те, що установа, де вони працюють, має податкові борги. Як голова ОДА я докладу зусиль, аби робітники отримали свої зароблені кошти», – повідомив Ігор Гундич.

Зокрема, йдеться про авансування робіт Облавтодору. Адже, як наголосив керівник області, Житомирська ОДА своєчасно оплачує автодору за обсяги виконаних робіт. Проте, ці кошти установа спрямовує на першочергові розрахунки – податкові борги. Натомість борги із заробітної плати лише накопичуються. Тому наступного вівторка ОДА спільно із автодором та працівниками установи випрацьовуватиме шляхи вирішення ситуації.

Ігор Гундич підкреслив, що повністю на боці людей, адже звичайні робітники не мають бути «крайніми» через ситуацію на підприємстві та місяцями сидіти без заробітної плати. Люди виконали роботи і мають за це отримати заробітну плату.

Разом із тим голова ОДА звернув увагу працівників Облавтодору, що Житомирська ОДА і надалі оплачуватиме лише якісно виконаний ремонт, із чим робітники погодилися.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: