У Житомирі оголосили конкурс на кращу скульптурну композицію на честь загиблих захисників України » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі оголосили конкурс на кращу скульптурну композицію на честь загиблих захисників України

Автор: news_maker от 2-08-2018, 01:33, Переглядів: 401

У Житомирі оголосили конкурс на кращу скульптурну композицію на честь загиблих захисників України

У Житомирі оголосили конкурс на кращу скульптурну композицію на честь захисників, які загинули на Сході України. Він проходитиме у два етапи. У І турі планують визначитися з містобудівною, планувальною, пластичною і естетично-художньою концепцією скульптурної композиції «Воїнам Житомирщини – захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України», у ІІ – з варіантами кращого її втілення.

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету Житомирської міської ради 1 серпня.

Організатором проведення Конкурсу визначено департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розмістити скульптурну композицію планують на схилах меморіального комплексу Монументу Слави. Учасникам конкурсу необхідно врахувати співмасштабність скульптурної композиції з існуючим Комплексом Монументу Слави. Пропозиції мають також передбачати заходи з облаштування прилеглої території та візуального сприйняття композиції у нічний час. Також рекомендується виконувати її з довговічних матеріалів (бронза, природні камені тощо).

До участі у І турі запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів.

«Бажаючі взяти участь у Конкурсі можуть отримати вихідні дані (топографічна підоснова масштабів 1:500 та 1:2000) в департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: вулиця Покровська, 6, м. Житомир, 10014 або за зверненням на електронну адресу департаменту містобудування та земельних відносин міської ради uma@zt-rada.gov.ua», – йдеться у рішенні виконкому.

Термін подачі конкурсних проектів для участі у І турі Конкурсу - до 18 год. 00 хв. 03 вересня 2018 року.

«Конкурсні проекти на І тур в обсязі, зазначеному в умовах Конкурсу, мають бути подані до департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: вулиця Покровська, 6, м. Житомир, 10014 або у електронному вигляді згідно завдання Конкурсу на електронну адресу департаменту містобудування та земельних відносин міської ради. Робота журі, оголошення результатів І туру Конкурсу - до 10 вересня 2018 р.», – зазначається у документі.

Запрошення учасників на ІІ тур Конкурсу починається з 11 вересня 2018 року. Термін подачі конкурсних проектів для участі у ІІ турі Конкурсу – до 18 год.00 хв. 10 жовтня 2018 року. Конкурсні проекти на ІІ тур в обсязі, зазначеному в умовах Конкурсу, мають бути подані за адресою: вулиця Покровська, 6, м. Житомир, 10014. Робота журі, оголошення результатів Конкурсу – до 17 жовтня 2018 року.

Журі не розглядає проектів:

- надісланих або поданих після закінчення встановленого терміну;

- анонімність яких була свідомо порушена;

- таких, що не відповідають вимогам програми та умовам Конкурсу.

Такі проекти можуть бути рішенням журі допущені до участі на виставці конкурсних проектів з позначкою «Поза конкурсом».

Проекти вважаються поданими у встановлені терміни, якщо їх надіслано на Конкурс або подано особисто не пізніше встановлених цим пунктом умов Конкурсу термінів. У разі надсилання проекту поштою його автор повинен повідомити на зазначену вище адресу дату відправлення і номер поштової квитанції.

Для участі у І турі Конкурсу матеріали необхідно подавати у такому обсязі:

- схема ситуаційного плану розміщення скульптурної композиції(М 1:2000);

- генеральний план скульптурної композиції (М 1:500, М 1:200);

- плани, фасади скульптурної композиції (М 1:100, М 1:50);

- розгортки вулиць, скверу (М 1:200, М 1:100);

- світлина з моделі скульптурної композиції, модель або візуалізація скульптурної композиції (на вибір учасників І туру конкурсу);

- пояснювальна записка із зазначенням орієнтовної вартості скульптурної композиції.

Графічні матеріали у І турі подаються на 1-2-х планшетах розмірами 1,2 х 0,8 м. Обсяг пояснювальної записки - не більше 1-ї сторінки друкованого тексту (формат А4).

На ІІ тур Конкурсу проектні пропозиції необхідно подавати у такому обсязі:

- генеральний план скульптурної композиції об'єднаний з планом благоустрою (М 1:500, М 1:200);

- плани, фасади скульптурної композиції (М 1:100, М 1:50);

- розгортки вулиць, скверу (М 1:200, М 1:100);

- містобудівний макет скульптурної композиції (М 1:200, М 1:100) (за бажанням учасників Конкурсу);

- модель скульптурної композиції (М 1:50, М 1:20) або візуалізація скульптурної композиції (на вибір учасників ІІ туру Конкурсу);

- пояснювальна записка із зазначенням орієнтовної вартості скульптурної композиції.

3.5. Графічні матеріали у ІІ турі подаються на 2-4-х планшетах розмірами 1,2 х 0,8 м. Обсяг пояснювальної записки - не більше 2-х сторінок друкованого тексту (формат А4).

3.6. Усі написи та друковані матеріали конкурсних проектів виконуються українською мовою.

3.7. Спосіб графічної подачі матеріалів повинен відповідати можливостям чорно-білого або однотонного відтворення проектів.

Замовником Конкурсу встановлюється преміальний фонд Конкурсу, який складає 50 тис. грн. Розподіляється фонд наступним чином:

- перша премія — 30 тис грн;

- друга премія — 15 тис. грн;

- третя премія — 5 тис. грн.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: