У Малині розпочинають реконструкцію районного будинку культури » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Малині розпочинають реконструкцію районного будинку культури

Автор: news_maker от 7-08-2018, 20:58, Переглядів: 585

У Малині розпочинають реконструкцію районного будинку культури

Реконструкцію районного будинку культури у Малині проводять за кошти ДФРР та районного бюджету. Проект вже пройшов експертизу, і найближчим часом почнуться ремонтні роботи з оновлення закладу культури.

Про це розповів голова Малинської райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук. Ремонт та реконструкція районного будинку культури в місті Малин відбуватиметься на умовах співфінансування: за кошти ДФРР та з районного бюджету.

«Загалом вартість проекту - 30 мільйонів гривень. Вже пройшли експертизу. Скоро розпочнуться ремонтні роботи. Буде підведена вода та каналізація. Також повністю замінять сцену та змінять внутрішнє оздоблення», - зазначає Дмитрій Кисельчук.

У районному будинку культури планують створити історико-культурний музей та конференц-зал. Також буде змінено внутрішнє оздоблення концертної зали: оновлять стелю, стіни, стільці, балкон та змонтують нову сцену.

Наразі районний будинок культури в аварійному стані, тому потреба в ремонті нагальна. Концертна зала розрахована на 450 місць у глядацькій залі та 50 місць на балконі.

За словами заступника начальника управління гуманітарної сфери Малинської райдержадміністрації Людмила Фещенко, після реконструкції кількість місць для глядачів трохи зменшиться. Адже буде виконана пропозиція голови облдержадміністрації Ігоря Гундича щодо доступності оновленого будинку культури для маломобільних груп населення. У залі розширять проходи та розпланують місця для глядачів так, щоб могли комфортно себе почувати й люди на візках.

«Проект реконструкції розрахований на 2 роки, проте в амбітних планах завершити до осені 2019 року – на 90-річчя районного будинку культури у місті Малині», - ділиться планами на майбутнє Людмила Фещенко.

У Малині розпочинають реконструкцію районного будинку культури
У Малині розпочинають реконструкцію районного будинку культури

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: