За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича роботи виконують сучасною технікою.
«Тепер траву на стадіоні "Полісся" укладають сучасним механізованим методом. Радий, що підрядник дослухався і знайшов сучасну техніку, аби зробити роботи якісно, а не перероблювати косяки. Попередні роботи мене не задовольняли, тому організації довелося поповнити свій парк новою машиною. Такий пильний нагляд, бо стадіон – один із найпотужніших об’єктів ДФРР в області», – наголошує Ігор Гундич.
Крім того, підрядник продовжує роботи з благоустрою.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...