В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників

Автор: news_maker от 29-08-2018, 10:33, Переглядів: 1159

В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників

28 серпня з діяльністю поліцейських ізоляторів тимчасового тримання та конвойної служби журналістів познайомили працівники відповідних підрозділів. Присутні дізнались про їх умови несення служби та технічне забезпечення безпосередньо на робочих місцях та про набір кандидатів на посади.

– Працівники нашого підрозділу виконують чітко визначені завдання, пов’язані з охороною та конвоюванням осіб, яким компетентними органами тимчасово обмежено волю. У тому числі ми відповідаємо за вчасне їх доставляння до місць призначення (суди, органи прокуратури та слідства, медичні заклади). До речі, на Житомирщині маємо 5 ізоляторів тимчасового тримання, які функціонують у приміщеннях територіальних відділів та відділень, а 80 поліцейських конвоїрів нашої служби забезпечують переміщення затриманих чи підозрюваних осіб у суди по всій території Житомирської області, - розповів начальник сектору організації діяльності ІТТ та конвойного підрозділу ГУНП в області Олексій Чемерис.

Також він запевнив, що приміщення ізоляторів та конвойна служба мають відповідне оснащення для забезпечення основоположних прав людини. А з працівниками підрозділу постійно проводяться навчання та інструктажі, щоб не допустити випадків, які б порушували норми міжнародних і відомчих актів.

Зокрема, Олексій Чемерис представив увазі присутніх службовий спецавтомобіль для транспортування конвойованих осіб, оснащений сучасною технікою, як то камерами відеоспостереження, моніторами, засобами зв’язку тощо.

– Це новий варіант транспорту, призначений для переміщення на значні відстані, зручний і безпечний як для працівників, так і осіб, які перебувають в умовах обмеження волі, - зазначив він.

Специфіку служби журналістам продемонстрували безпосередньо в ізоляторі тимчасового тримання у Житомирському відділі поліції. Тут присутнім розповіли про організацію діяльності спецприміщення, порядок поміщення затриманих осіб та продемонстрували умови їх утримання.

Після знайомства із завданнями та функціями служби Олексій Чемерис нагадав, що нині триває набір кандидатів на заміщення вакантних у підрозділі посад і запросив бажаючих до подання анкет.

– Загалом у нас підлягають заміщенню 20 посад: 5 – поліцейські ІТТ і 15 – конвойного підрозділу. Набір розпочався із середини серпня і триватиме до 4 вересня п.р. Це перший етап конкурсного відбору – заповнення відповідних анкет. Потім для кандидатів передбачені тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією і спеціальна перевірка. На службу до нас запрошуємо усіх громадян України, кому виповнилося 18 років, хто має повну загальну середню освіту і вільно володіє українською мовою, обізнаний із нормами законодавства і не має офіцерського військового чи спеціального звання. Заробітна плата поліцейських становить від 8 тисяч гривень, - зауважив Олексій Чемерис.В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників
В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників
В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників
В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників
В конвойну службу та ізолятор тимчасового тримання шукають співробітників

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: