З нагоди 77-ї річниці загибелі теоретика українського націоналізму Миколи Сціборського депутати обласної ради і громадськість Житомирщини сьогодні, 30 серпня, взяли участь у відкритті тематичної виставки в стінах обласного краєзнавчого музею та долучилися до проведення меморіальних заходів.
Участь у відкритті взяла й депутат Житомирської обласної ради Олена Галагуза:
«Дуже приємно, що всі ви прийшли вшанувати пам’ять нашого видатного земляка та борця за Україну Миколи Сціборського. Дякую тим, хто допоміг в організації виставки. Вже незабаром на всіх нас очікує приємна подія, а саме: відкриття дошки Миколи Сціборського по вулиці, що носить його ім’я».
Виставка присвячена відомому українського державному діячу складається із письмових матеріалів. Вона буде постійно діючою та буде розширюватися.
Меморіальні заходи відбулися на території Свято-Преображенського собору на місці поховання Миколи Сціборського.
Також в транспорті міста буде розміщено інформацію про видатного уродженця Житомира.
Нагадаємо, що 2019 рік проголошений роком Миколи Сціборського.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...