Апеляційний суд скасував рішення щодо визнання права власності на частину приміщення пансіонату «Полісся» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Апеляційний суд скасував рішення щодо визнання права власності на частину приміщення пансіонату «Полісся»

Автор: news_maker от 4-09-2018, 20:30, Переглядів: 499

Апеляційний суд скасував рішення щодо визнання права власності на частину приміщення пансіонату «Полісся»

За апеляційною скаргою прокуратури області, заявленою в інтересах держави, апеляційним судом Житомирської області скасовано незаконне рішення суду першої інстанції про визнання права власності фізичної особи на склад площею понад 100 м2, який є частиною пансіонату «Полісся», що у Житомирі.

Йдеться про те, що у квітні 2014 року рішенням Богунського районного суду м. Житомира частково задоволено позов фізичної особи до приватного підприємства про визнання дійсним договору про погашення заборгованості за договорами про надання поворотної фінансової допомоги та визнання права власності на арочний склад (ангар) площею 105 м2, що у Житомирі.

Однак прокуратурою області встановлено, що рішення прийнято з порушенням норм чинного законодавства, оскільки приміщення складу є частиною майнового комплексу пансіонату «Полісся», який з 2003 року належить Житомирській обласній раді на праві комунальної власності.

Доводи прокуратури про неправомірність визнання за фізичною особою права власності на частину комунального майна апеляційний суд визнав обґрунтованими, незаконне рішення, на підставі якого із власності територіальної громади області вибула нерухомість, скасовано.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: