Житомирщина отримала 18 млн грн на житло для дітей-сиріт, ДБСТ та малі групові будинки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирщина отримала 18 млн грн на житло для дітей-сиріт, ДБСТ та малі групові будинки

Автор: news_maker от 4-09-2018, 21:06, Переглядів: 461

Житомирщина отримала 18 млн грн на житло для дітей-сиріт, ДБСТ та малі групові будинки

18 млн 255 тис. грн субвенції з державного бюджету отримала Житомирщина для придбання, будівництва і реконструкції житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків.

Пропозиції щодо придбання будинків або виділення земельних ділянок для будівництва керівники районів мають надати до 10 вересня.

Про це наголосив голова облдержадміністрації Ігор Гундич сьогодні, 4 вересня, під час наради з головами РДА.

«Я особисто буду контролювати процес. І не дозволю купувати старі дерев’яні будинки. Якщо ми купуємо будинок для ДБСТ, то йому не може бути більше 15 років. До 10 вересня маєте надати пропозиції по придбанню будинків для ДБСТ і ділянках для будівництва малих групових будинків з фотографіями», – наголосив Ігор Гундич.

У 2018 році Житомирщина отримала субвенцію 18 млн 255 тис. грн, що майже на 6 млн грн більше, ніж торік. Вона має бути розподілена за такими напрямками – будівництво, ремонт малих групових будинків; будівництво, придбання житла для ДБСТ; будівництво, придбання, реконструкція житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію малих групових будинків.

Житомирщина отримала 18 млн грн на житло для дітей-сиріт, ДБСТ та малі групові будинки

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: