У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев » Новини Житомира
 
 


У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев

Автор: news_maker від 5-09-2018, 11:29, переглядів: 1 176

У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев

4 вересня, у Гідропарку відбулась прес-конференція директор КП «Парк» Ігоря Леонченка та директора ДП «Зарічанське» лісове господарство Василя Зарічного щодо допомоги парку у видаленні хворих та аварійних дерев.

«На початку літа комісія з обстеження зелених насаджень визнала 197 дерев у Гідропарку аварійними й такими, що підлягають негайному видаленню. Власних коштів на вилучення фаунтових дерев комунальне підприємство не мало, через те й було прийнято рішення звернутися за допомогою до лісівників. На прохання відгукнулося державне лісогосподарське підприємство «Зарічанське», яке допоможе видалити хворі та аварійні дерева», - сказав Ігор Леонченко.

Також він додав, що на першому етапі лісівники «приберуть» ділянку хвойних насаджень довкола оглядового колеса, яка повністю всохла.

Директор ДП «Зарічанське ЛГ» Василь Зарічний розповів, як розпочалася співпраця з КП «Парк»:

«Державне підприємство «Зарічанське» лісове господарство із задоволенням розпочало співпрацю з КП «Парк» у такій гарній справі. Наше підприємство межує з Гідропарком, тому ми відгукнулися на прохання допомогти у видаленні дерев, ми також допоможемо у їх відновлені. Плануємо висадити дерева для, яких кліматичні умови Гідропарку є сприятливими, а саме: сосну звичайну, ялівець, тую західну. Зробимо так, щоб парк мав гарний та естетичний вигляд», - сказав Василь Зарічний.

Також він зазначив, що до професійного свята лісівники нададуть можливість всім охочим містянам посадити власне дерево. Аби саджанці прижилися, лісівники нададуть лісові культури із закритою кореневою системою.У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев
У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев
У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев
У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев
У Гідропарку видалять 197 аварійних дерев

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: