Прикордонники затримали чоловіка з військовим квитком СРСР неподалік кордону з Білоруссю » Новини Житомира
 
 


Прикордонники затримали чоловіка з військовим квитком СРСР неподалік кордону з Білоруссю

Автор: news_maker від 12-09-2018, 12:07, переглядів: 1 122

Прикордонники затримали чоловіка з військовим квитком СРСР неподалік кордону з Білоруссю

Неподалік села Нижня Рудня на Житомирщині прикордонники відділу «Лучанки» Житомирського загону затримали особу, яка намагалась незаконно перетнути українсько-білоруський кордон.

Інформацію про появу в прикордонні невідомого, який розпитує про місце, де можна перетнути державний кордон, у відділ прикордонної служби повідомили місцеві жителі. Прикордонники негайно відреагували на сигнал і невдовзі неподалік державного кордону виявили особу, яка ігноруючи інформаційні знаки «Увага! Державний кордон» намагалась потрапити до сусідньої Білорусі.

У ході перевірки чоловік не зміг пред’явити жодних документів окрім військового квитка СРСР та повідомив що за місцем проживання в нього є паспорт СРСР. Як згодом з’ясувалось чоловік, уродженець Гомельської області Республіки Білорусь вже більше 20 років проживав на території України та після певних сімейних обставин вирішив повернутись на свою історичну батьківщину. Проте розуміючи, що за радянським документом не зможе перетнути кордон, він вирішив оминути пункти пропуску.

Також чоловік повідомив, що на території Білорусі його мали зустріти близькі родичі. Для перевірки цієї інформації українські прикордонники повідомили білоруських колег. Вже незабаром від прикордонників суміжної сторони було отримано інформацію про виявлення зазначених осіб.

Наразі стосовно правопорушника складено процесуальні документи за порушення статей 204-1 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) та 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України).

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: