Туристичний клуб «Фортекс» отримав спортивний інвентар завдяки гранту міського голови » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Туристичний клуб «Фортекс» отримав спортивний інвентар завдяки гранту міського голови

Автор: news_maker от 13-09-2018, 19:44, Переглядів: 812

Туристичний клуб «Фортекс» отримав спортивний інвентар завдяки гранту міського голови

Туристичний клуб «Фортекс» підліткового клубу «Фортуна» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради виграв грант міського голови у розмірі 40 тис. грн. на реалізацію проекту з придбання спортінвентарю для розвитку спортивного туризму.

«Забезпечення туристичним спорядженням дозволить нам проводити на належному рівні фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові заходи в місті та брати участь у Чемпіонатах та Кубках України зі спортивного туризму, заходах Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», - розповіла Лариса Уланова, керівник гуртка спортивного туризму підліткового клубу «Фортуна».

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук розповіла, що для розвитку спорту у місті необхідно забезпечити спортсменів якісним та безпечним спорядженням.

«Для реалізації проекту в рамках гранту наше управління придбало сучасне, якісне та безпечне туристичне спорядження для проведення міських змагань з туризму та участі у туристичних заходах, змаганнях, походах», - зазначила посадовець.

Перелік спортивного обладнання:

ТЕ система TANGO 6 шт;

ТЕ рюкзак Denali 55L 3 шт;

ТЕ рюкзак Denali 70L 3 шт;

Жумар Petzl Ascension Sport правий 6 шт;

Палатка Pinguin Tornadp 2 Duralu 2 шт;

FA Карабин Worker Keylock 5 шт;

FA Карабин Ovum Autolock Keylock 5 шт;

FA Карабин Autolock(orange) 5 шт.

Нагадаємо, що у 2018 році команда «Фортекс» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради взяла участь у «Школі безпеки» у селі Буковець, Верховинського району на Івано-Франківщині.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: