21 вересня у м. Вишневому на Київщині відбулись завершальні футбольні матчі групового етапу Чемпіонату учасників дивізіону «Північ», куди увійшли команди з шести областей, у тому числі Житомирщини. Слід зазначити, поліцейські Житомирщини (ФК «ГУНП Житомир») вперше взяли участь у змаганнях, де у спортивних баталіях зустрічаються захисники цілісності нашої країни.
До складу команди поліцейських-футболістів увійшли представники різних служб та підрозділів поліції: дільничні офіцери та оперативники, КОРДівці та представники ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», працівники кадрового апарату та служби «102» та інші. Щотижня упродовж чотирьох місяців вони зустрічалися на полі із суперниками з інших команд і впевнено здобували перемоги. 12 травня у Житомирі правоохоронці обіграли минулорічного чемпіона Всеукраїнської Футбольної Ліги Учасників АТО ФК «Президентський Полк» м. Києва.
Нині ж на завершальному етапі футболісти ФК «ГУНП Житомир» вибороли блискучу перемогу, обігравши ФК "Ірпінь АТО" Київської області з рахунком 6:1.
Відтак нині житомиряни посіли І місце у турнірній таблиці ігор дивізіону «Північ». Церемонія нагородження відбулась просто на стадіоні.
За результатами групового етапу Чемпіонату 24 кращі команди із 77 команд-учасниць змагань регіональних дивізіонів традиційно з 7 по 14 жовтня на спортивній базі ФК «Динамо» (Київ) та стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського розіграють головний трофей сезону – перехідний Кубок Героїв АТО.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...