Житомирщина увійшла у трійку лідерів найкомфортніших регіонів України для ведення бізнесу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирщина увійшла у трійку лідерів найкомфортніших регіонів України для ведення бізнесу

Автор: news_maker от 12-10-2018, 23:47, Переглядів: 539

Житомирщина увійшла у трійку лідерів найкомфортніших регіонів України для ведення бізнесу

Житомирська область увійшла у трійку лідерів серед областей України, які найкомфортніші для ведення бізнесу.

Такими є результати рейтингу "Regional Doing Business. 2018", складеного Офісом ефективного регулювання BRDO та Спілкою українських підприємців.

У трійці лідерів Вінницька, Івано-Франківська та Житомирська області.

Житомирщина отримала найвищий бал за компонентом створення підприємства. Область може мотивувати підприємців приїжджати та відкривати тут свій бізнес.

“Ми порівняли лідерів рейтингу з іншими містами світу – лідерами загального рейтингу Світового Банку DOING BUSINESS. Не очікувано, але факт по деяким компонентам. Наприклад, щоб одержати дозвіл на будівництво, в Загребі (Хорватія) потрібно витратити 146 днів, в Алмати (Казахстан) – 123 дні, в Чернігові – лише 67 днів. Створити підприємство в Кошице (Словаччина) можна за 19,5 днів, в Бразі (Португалія) – 6,5 днів, в Житомирі – 7 днів. Ми сподіваємось така тенденція збережеться і ми раді, що стали частиною цих змін”, – зазначив Джошуа Бадах, старший експерт Проекту EU4Business|FORBIZ.

У регіонах експерти опитали до двох тисяч підприємців. Вимірювалися саме ті компоненти, які залежать від місцевої влади і можуть вплинути на бізнес-клімат в області.

Це створення підприємства, оформлення земельної ділянки, одержання дозволів на будівництво, приєднання до електромереж, сплата місцевих податків тощо.

Житомирщина увійшла у трійку лідерів найкомфортніших регіонів України для ведення бізнесу

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: