На Житомирщині оштрафували депутата сільської ради, яка подала декларацію з запізненням на рік » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині оштрафували депутата сільської ради, яка подала декларацію з запізненням на рік

Автор: news_maker от 22-10-2018, 20:34, Переглядів: 568

На Житомирщині оштрафували депутата сільської ради, яка подала декларацію з запізненням на рік

Коростишівською місцевою прокуратурою у судовому порядку доведено винуватість депутата однієї із сільських рад Малинського району у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Йдеться про те, що депутат органу місцевого самоврядування порушила вимоги Закону України «Про запобігання корупції» щодо своєчасного подання електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, декларацію про майнові статки за 2016 рік депутат сільської ради подала майже через рік – лише 30.03.2018 року, у той час, коли відповідно до вимог чинного законодавства, зобов’язана була подати до 1.05.2017 року.

Постановою Малинського районного суду особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП та застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: