Комісія завершила розслідування нещасного випадку, що стався з робітником ЗОКу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Комісія завершила розслідування нещасного випадку, що стався з робітником ЗОКу

Автор: news_maker от 24-10-2018, 21:13, Переглядів: 519

Комісія завершила розслідування нещасного випадку, що стався з робітником ЗОКу

Комісія, утворена Управлінням Держпраці у Житомирській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником приватного акціонерного товариства «Житомирський завод огороджувальних конструкцій» (м. Житомир).

Комісія встановила, що нещасний випадок стався 1 жовтня 2018 року. Під час ремонту електрообладнання в кабіні мостового крану електромонтер заводу, внаслідок особистої необережності, впав з посадкового майданчика мостового крану. Даний посадковий майданчик розташований на висоті 4,85 м від поверхні підлоги. Від отриманих травм потерпілий загинув на місці події до приїзду швидкої медичної допомоги.

Під час спеціального розслідування також встановлено, що ремонт електрообладнання в кабіні мостового крана був організований у відповідності до вимог законодавства про охорону праці, огородження посадкового майданчика перебувало у технічно справному стані, що зводить до мінімуму ймовірність падіння з нього. Організаційні та технічні причини настання даного нещасного випадку спеціальною комісією не встановлені.

Відповідальних осіб з числа адміністративно - управлінського та господарського персоналу приватного акціонерного товариства «Житомирський завод огороджувальних конструкцій» за даний нещасний випадок комісія не вбачає. До настання нещасного випадку призвели дії самого потерпілого.

Даний нещасний випадок визнається таким, що пов’язаний з виробництвом.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: