Сергій Сухомлин розповів про перші результати малої приватизації » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Сергій Сухомлин розповів про перші результати малої приватизації

Автор: news_maker от 29-10-2018, 06:47, Переглядів: 553

Сергій Сухомлин розповів про перші результати малої приватизації

Станом на 26 жовтня 2018 року 5 об’єктів комунальної власності міста продано з аукціону через систему електронних торгів «ProZorro.Продажі». По двох із них вже укладені договори купівлі-продажу, ще по трьох – триває підписання протоколів за результатами електронних торгів. Загальна вартість усіх проданих об’єктів комунальної власності – понад 24,5 млн гривень.

«Ми задоволені результатами проведених аукціонів з продажу трьох магазинів міста. До прикладу, ціна за один квадратний метр приміщення магазину за адресою: Перемоги, 52 становила 53 тис. грн. Непогано пішли і приміщення магазинів по вул. Михайла Грушевського, 14/20 (41 тис. грн за кв. м) та по вул. Бердичівській, 35 (47,3 тис. грн за кв. м). Всі об’єкти дуже привабливі. У порівнянні з іншими обласними центрами, це дуже висока ціна. При загальній стартовій ціні у 3 млн 775 тисяч гривень ми збираємося отримати від їх продажу 12 млн 507 тисяч. Тобто, початкова ціна зросла більш ніж у три рази, що є позитивним показником», – повідомила начальниця відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради Олена Кравчук.

За словами Сергія Сухомлина, ці торги показали, що потенціал Житомира недооцінений.

«Коли ми з депутатами обговорювали питання приватизації шляхом аукціону чи викупу, було багато думок. Часто говорили про те, що прийдуть компанії з інших, багатших, регіонів України, скуповуватимуть нерухомість в Житомирі, а в житомирських підприємців не буде можливості розвивати бізнес у своєму рідному місті. Але зараз ми бачимо, що покупці цієї нерухомості (компанії чи юридичні особи) житомиряни чи жителі області. Ці торги показали, що потенціал Житомира недооцінений. У нас придбали комунальні об’єкти за ціною в 53 тисячі гривень за метр квадратний. Це дуже хороша ціна, якщо порівнювати з середніми цінами по Україні. Це ще раз доводить, що ефективне управління комунальним майном можливе тільки при прозорих процедурах, типу відкритих конкурсів чи аукціонів», – зазначив Сергій Сухомлин.

Для порівняння:

- 28 серпня Фонд державного майна України провів перший аукціон з продажу об'єкта малої приватизації в системі Prozorro.Продажі, за підсумками якого нежитлове приміщення в центрі Києва загальною площею 608 кв. м було продане за 19,5 млн грн (32 тис. грн за кв.м);
- Львівська міська рада оголосила аукціон з продажу нежитлового приміщення загальною площею 812,6 кв. м на вул. П. Дорошенка у Львові. Приміщення продали за 16,9 мільйонів гривень (20 тис. грн за кв.м);
- Підвал у самому центрі Львова на площі Ринок загальною площею 73,8 кв. м був проданий за 5 млн грн. (67,7 тис. грн кв.м);
- У Луцьку Фонд держмайна виставив на продаж напівзруйновану будівлю цеху механічного обезвожування загальною площею 693,1 кв.м, що була на балансі Луцької картонно-паперової фабрики. Переможна пропозиція становила 1 млн грн.

Як повідомлялося раніше, 29 серпня через електронний аукціон за 9 млн грн була продана дореволюційна будівля колишньої стоматполіклініки у центрі Житомира, а 11 вересня під час сесії міської ради депутати погодили приватизацію нежитлових приміщень за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 4 (Колишня контора ВЖРЕПу №3) шляхом викупу.

Нагадаємо, Житомир став першим містом в Україні, що уклало договір про продаж об’єктів територіальної громади з оператором електронного майданчика та оприлюднило інформацію на «ProZorro.Продажі» щодо 2-х об’єктів малої приватизації.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: