На сайті міської ради опублікували список учасників голосування за проекти Бюджету участі, які не зареєстровані у Житомирі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На сайті міської ради опублікували список учасників голосування за проекти Бюджету участі, які не зареєстровані у Житомирі

Автор: news_maker от 2-11-2018, 00:20, Переглядів: 538

На сайті міської ради опублікували список учасників голосування за проекти Бюджету участі, які не зареєстровані у Житомирі

З 1 по 10 жовтня 2018 року відбувалось загальноміське голосування за проекти бюджету участі. Голосувати мали право зареєстровані у Житомирі громадяни та студенти, які навчаються у нашому місті.

Проголосувати онлайн, авторизувавшись за допомогою електронного цифрового підпису, BankingID мали право громадяни, місце проживання яких зареєстроване у місті Житомирі.

Система для голосування була надана нашому місту Фондом Східна Європа. За інформацією директора даного фонду Віктора Ляха, в системі виявлено 1068 голосів осіб, які проголосували онлайн, але не зареєстровані у Житомирі. Інформація про місце проживання цих осіб була підтверджена банком (Приват або Ощад). Від імені Координаційної ради звертаюсь до мешканців міста. Якщо ви бачите себе у цьому списку, але Ваше місце реєстрації на даний момент у Житомирі, або ж ви є студентом навчального закладу міста – приходьте та підтверджуйте свій голос. Звернутися можна до 6 листопада 2018 року (окрім вихідних днів) з 9:00 до 18:00 в каб.103 Житомирської міської ради (майдан ім. С.П. Корольова, 4/2) із заявою на ім’я голови Координаційної ради та паспортом або студентським квитком чи іншим документом, що підтверджує факт реєстрації або навчання, для підтвердження того, що ви дійсно прописані в м.Житомирі або є студентом навчального закладу міста.

Нагадуємо, що згідно положення про Бюджет участі проголосувати мали право особи за наявності паспорта громадянина України, які відповідають одному із зазначених критеріїв:

- місце проживання особи зареєстроване у місті Житомирі, що підтверджується відміткою в паспорті чи довідкою;
- особа навчається у місті Житомирі, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.

Список можна переглянути за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/files/upload/sitefiles/doc1541068393.pdf.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: