Олександр Марцун розповів, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Хмільники » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Олександр Марцун розповів, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Хмільники

Автор: news_maker от 9-11-2018, 08:04, Переглядів: 443

Олександр Марцун розповів, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Хмільники

У Житомирі проблеми з опаленням є у 14 будинках, які розташовані у Богунському та Корольовському теплових районах.

Про це під час сесії Житомирської міської ради 7 листопада повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

«На сьогодні через масштабний ремонт котелень та тепломереж у місті не опалюються будинки за адресами: вул. Шевченка 12 а, вул. Шевченка 12 б, Бульвар Польський, 16 та один під’їзд будинку по вул. Маликова, 28. Такі роботи ніколи в Житомирі не виконувалися. Крайній строк, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Маликова, субота, 10 листопада. Ремонтні роботи по вулиці Шевченка планують завершити до наступного вівторка», – зазначив Марцун.

Також у зв’язку з ремонтними роботами внутрішньобудинкових систем проблеми з опаленням є у будинках за адресами: ж/б вул. Ляха Качинського 1 та 3; Червоний 41 (6 під-д); Бульвар Польський 13; Вільський шлях 27 а; Чуднівська 100 (7-17 під-ди); Михайлівська 11; м-н Соборний 3/2; Шевченка 41 та 43; Велика Бердичівська 36 (стоматполіклініка).

За словами Олександра Марцуна, над усуненням цих проблем працюють.

Нагадаємо, напередодні міський голова Сергій Сухомлин доручив комунальникам підготувати інформацію по проблемних будинках.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: