40% юнаків Житомирщини за медичними показниками непридатні до строкової військової служби » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

40% юнаків Житомирщини за медичними показниками непридатні до строкової військової служби

Автор: news_maker от 12-02-2013, 12:43, Переглядів: 995

40% юнаків Житомирщини за медичними показниками непридатні до строкової військової служби

Невтішна інформація за попередніми результатами приписної кампанії. Приблизно 40% юнаків за медичними показниками непридатні до строкової військової служби. Такі дані з надходять з призовних дільниць Житомирщини, де на облік цього року мають взяти понад 8 тисяч юнаків 1996 року народження.

Як зазначає обласний військовий комісар полковник Микола Залесський, 7 тисяч з них вже пройшли медичне та професійно-психологічне обстеження. І лише трохи більше 4 тисяч визнані повністю придатними до військової служби. За результатами перевірок 147 юнаків направлені на додаткові медичні обстеження до лікувальних закладів, обмежено придатними наразі визначено 300 юнаків, зовсім не підлягають призову за станом здоров’я 37 мешканців Житомирщини.

Крім того, за словами офіцера, є випадки, коли юнаки взагалі не з’являються на вимогу військкоматів до приписних дільниць. Таких в Житомирській області наразі нараховано більше 150 осіб.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: