Вибухотехнічна служба Житомирщини отримала новенький службовий автомобіль Mitsubishi L200 » Новини Житомира
 
 


Вибухотехнічна служба Житомирщини отримала новенький службовий автомобіль Mitsubishi L200

Автор: news_maker від 15-11-2018, 10:20, переглядів: 1 483

Вибухотехнічна служба Житомирщини отримала новенький службовий автомобіль Mitsubishi L200

Новий транспорт отримали підрозділи вибухотехнічної служби у 12 регіонах країни, місті Києві, а також в Департаменті вибухотехнічної служби Нацполіції.

13 листопада, глава МВС Арсен Аваков та очільник Нацполіції Сергій Князєв вручили ключі від службових автомобілів підвищеної прохідності представникам регіональних поліцейських вибухотехнічних підрозділів.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що сучасний транспорт дозволить поліцейським прибувати на виклики та знешкоджувати вибухонебезпечні предмети у віддаленій місцевості.

«Приємно сьогодні зустрітися з вами та передати новий службовий транспорт для вашої успішної професійної роботи», – звернувся міністр внутрішніх справ України до поліцейських-вибухотехніків.

Глава Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що цього року поліцейські-вибухотехніки здійснили понад 13 тисяч виїздів. Зокрема, йдеться про розмінування, вилучення зброї, боєприпасів та знешкодження реальної загрози для життя та здоров’я людей.

«Ми зобов’язувалися в цьому році забезпечити кожний вибухотехнічний підрозділ нашої держави спеціалізованим автомобілем. Висококваліфіковані працівники повинні мати високоякісні засоби вилучення, евакуації та знешкодження вибухових речовин. І це той крок, який ми сьогодні робимо у звичайному режимі для розвитку такого важливого підрозділу», – наголосив очільник Нацполіції.

Пікапи Mitsubishi L200 та кросовер-позашляховик Renault Duster будуть передані до 14 вибухотехнічних підрозділів країни. Зокрема, нові автомобілі отримають фахівці-вибухотехніки Житомирської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Миколаївської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Чернігівської та Чернівецької областей, а також міста Києва та Департаменту вибухотехнічної служби Нацполіції.

Сучасні авто допоможуть вибухотехнікам виїжджати за межі населених пунктів, туди, де не зможе проїхати звичайний легковик. Водночас підвищена прохідність та місткість багажного відділення таких авто дозволить мобільно перевозити обладнання для знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Вибухотехнічна служба Житомирщини отримала новенький службовий автомобіль Mitsubishi L200
Вибухотехнічна служба Житомирщини отримала новенький службовий автомобіль Mitsubishi L200

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: