Народицькі лісівники облаштували новий рекреаційний пункт » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Народицькі лісівники облаштували новий рекреаційний пункт

Автор: news_maker от 16-11-2018, 23:18, Переглядів: 561

Народицькі лісівники облаштували новий рекреаційний пункт

Новий рекреаційний пункт з'явився нещодавно у Заліському лісництві Народицького спецлісгопу. Місце для нього лісівники вибрали не випадкове, а саме те, де люблять відпочивати місцеві мешканці та заїжджі гості.

Всі об'єкти рекреаційної ділянки працівники лісництва змайстрували власноруч. Над назвою теж мудрувати не довелося - вирішили: Вижар. Саме так тут називають ставки, яких не так давно було багато в цій місцині. Нині вони майже висохли, але Вижар лишився.

Тепер в цьому мальовничому куточку на відпочивальників чекає альтанка, місце для вогнища, мангал, столи з лавками. А щоб відпочинок на природі був зовсім комфортним - для гостей цього пункту лісівники заготовили ще й дрова та склали в спеціальній дровітні, щоб були сухими.

Лісівники планують рекреаційну ділянку доповнювати новими "спорудами", а наразі звертаються до всіх гостей, щоб берегли ліс від пожеж, не смітили в ньому та залишали місце відпочинку таким, щоб до нього хотілося повернутися ще не раз. Бо ж прибиральників, як відомо, у лісі немає!

Народицькі лісівники облаштували новий рекреаційний пункт

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: