Неправомірність передачі землі у власність громадянам в смт Гуйва підтвердив апеляційний суд » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Неправомірність передачі землі у власність громадянам в смт Гуйва підтвердив апеляційний суд

Автор: news_maker от 23-11-2018, 23:40, Переглядів: 1067

Неправомірність передачі землі у власність громадянам в смт Гуйва підтвердив апеляційний суд

Йдеться про те, що рішенням Новогуйвинської селищної ради у квітні 2017 року неправомірно затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність п’ятьом громадянам, жителям Житомирщини.

Зокрема, п’ять земельних ділянок, загальною площею 0,75 га вартістю 941 тис грн передані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що розташовані на території Новогуйвинської селищної ради в смт Гуйва.

Однак, рішення органом місцевого самоврядування прийняте з порушенням вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме - без розроблення плану зонування та детального плану території, що унеможливлює передачу у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд.

Житомирською місцевою прокуратурою заявлено позов про скасування зазначеного рішення, яке судом першої інстанції задоволено у повному обсязі.

Житомирський апеляційний суд доводи прокуратури визнав обгрунтованими, залишивши у силі рішення Житомирського районного суду.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: