Алкоголізм: шкідлива звичка чи серйозна хвороба » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Алкоголізм: шкідлива звичка чи серйозна хвороба

Автор: news_maker от 27-11-2018, 14:50, Переглядів: 917

 Алкоголізм: шкідлива звичка чи серйозна хвороба

Практично кожен залежний від алкоголю не вважає себе хворим, а багато хто й зовсім вважають що такої проблеми в них немає. Та насправді алкоголізм то серйозна хвороба, що потребує лікування, адже вона викликає не тільки психологічну залежність від спиртних напоїв, а й призводить до серйозних фізіологічних наслідків. При регулярному зловживанні алкоголем може виникати:

  • виразка шлунка, панкреатит, цироз печінки;

  • хвороби серцево-судинної та дихальної систем;

  • неврологічні та психічні розлади;

  • інфаркт, інсульт;

  • проблеми з суглобами.

І це далеко не все, що може трапитися зі здоров'ям, якщо вчасно не відмовитися від алкогольних напоїв в надмірних кількостях.

Чи можна лікуватися

Лікуватися не тільки можна, але навіть і необхідно. Від алкоголізму страждає й сама людина і його оточуючі. Тому від залежності обов'язково потрібно позбавлятись.

Допомогти в цьому можуть в медичному центрі, що знаходиться в Києві - medlux-detox.com.ua. Тут успішно займаються терапією алкоголізму силами професійних лікарів-наркологів, психотерапевтів та психологів. Лікування обов'язково виконується в комплексі. В першу чергу проводиться очищення організму від алкоголю, відновлення функцій органів та систем. Для цього може знадобитися в залежності від стану пацієнта, декілька днів.

Важливою складовою такого лікування є психологічна допомога пацієнтам, однієї детоксикації недостатньо для того щоб у людини зникли бажання та потяг до алкоголю. Крім того, в процесі такої реабілітації фахівці надають можливість налагодити відносини з рідними, і головне - підготувати залежного до повернення в суспільство, де буде безліч спокус. Психологи допомагають знайти сенс життя без алкоголю та навчитися отримувати задоволення від роботи, сім'ї, хобі.

Чи потрібно кодування

Для закріплення психологічної реабілітації необхідне використання й превентивних заходів. Кодування допомагає людині впоратися з залежністю. Його виконують тільки в умовах стаціонару, і тільки лікарі-наркологи. Для таких цілей використовуються декілька метод:

  • гіпноз;

  • метод Довженка;

  • підшивка.

 

Найчастіше пацієнти погоджуються на останній варіант. Він полягає у введенні під шкіру в області жирової клітковини препаратів у вигляді таблеток або гелю, які викликають гостро неприємну реакцію при вживанні алкоголю. У клініці Медлюкс використовують сертифіковані засоби з доведеною ефективністю: Торпедо, Еспераль, Вівітрол, Тетлонг. Вибір робить сам лікар, виходячи зі стану та фізіологічних особливостей пацієнта.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: